Bejm pastrimin e objekteve

Shitet nga: Rilind krasniqi 18 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Bejm pastrimin e objekteve te dritareve podit bejm dhe lyrjen e objektit apo lokaleve dhe pastrimin e shtepive dritaret tepihat te gjitha firma :Krasniqi kontakto 045606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim