DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - PER OBJEKTE,SPITALE..

Shitet nga: GLOBBUS 20 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Kompania GLOBBUS me pervoj 14-vite , me staf te specializuar per te gjitha llojet e dyerve automatike....!

Bën shitjen,montimin dhe servisim te rregullt te dyerve automatike me senzor per destinime te ndryshme si:
- SUPERMARKETE
- QENDRA TREGTARE
- HOTEL & MOTELE
- SPITALE
- POMPA TE DERIVATEVE
- DYQANE TE NDRYSHME

Garancion 18-muaj dhe mirembajtje të përhershme!

Dyerët tona janë të montuara nëpër Qendra tregtare ku bëhen mijëra hapje në ditë,neper pompa te benzines,hotele,restaurante,fakultete,etj.

PER ME SHUME VIZITONI SALLONET TONA TE SHITJES NE :
- PRISHTINE, Kodraa e trimave 044 888 475
- PRIZREN , Lagja Arbana 044 255 079
- GJILAN, rr. e Ferizajit 044 147 284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim