Dy lokale ne ULPIANË.

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Agjencioni për patundshmëri

PRO REAL ESTATE

Shet dy lokale në Ulpianë.
Lokali i parë është në përdhesë dhe ka gjithsej 50m2 (në vendim), ndërsa 60m2 të shfrytëzyeshme.
Lokali i dytë është në Podrum dhe ka 61m2 (në vendim), ndërsa 75m2 të shfrytëzueshme.
Lokalet shiten së bashku por me mundësi që të shiten edhe ndaras.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim