Extra lokaliteti per biznes!!!

Shitet nga: Daut 07 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Me qira jepet objekt ne qender te vjeter Ulqinit me nje restorant dhe 12 apartamente te hotelit kontakt viber 0038762465716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim