IMMKOS - Shiten Lokalet Afariste afër sh.f Pavar..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje Lokalet në kompleksin afër shkollës fillore Pavarësia Mati I në Prishtinë,Lokalet janë të dimensioneve të ndryshme prej 50 m2,deri 188m2.
Lokalet janë të ndërtuara me standarte të larta,
Kompleksi i Lokaleve do të jetë i gatshëm më së largu 31.03.2015.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

TEK NE E GJENI ATË QË E KENI KËRKUAR GJATË

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim