Ipet me qera lokali ne qender 20m nga sheshi Nen..

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera lokali 70 metra katrore i renovuar dhe me interier modern
Gjendet ne qender afer sheshit Nena Tereze

Ka qasje me automobil nga ana perendimore (prej rruges kryesore kah policia e Kosoves) ose prej rruges se Qendres kryesore te mjekesise familjare (ambulantes kryesore)
Ka mundesi parkimi dhe qasja e qytetareve eshte teper e lehte deri te lokali afarist.

Eshte i pershtatshem per shum,e veprimtari sikur per avokati, ordinance, zyre projektuese, zyre per sherbime tjera te perfaqesimit te biznesit, ... per tregeti si psh butik, parfumeri,elektronike, ...


Çmimi eshte 900 euro per muaj

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim