Ipet me qira lokali 188m2 rr."Bajram Kelmendi"

Shitet nga: Prona Net 31 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qira lokali me sipërfaqe 188m2 ne rrugen "Bajram Kelmendi" (afer sh.f Gjergj Fishta) lokali ka, banjo, hapsir fizike, kuzhin dhe nxemje qendrore.Çmimi: 1000€044443349
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim