Jap lokalin me qira ne Dardani - Mbikurriz

Shitet nga: Beqir 07 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap lokalin me qira ne Dardani - Kurriz , mbi plato me siperfaqe prej 40m2 lokal dhe 33m2 bodrum .
Lokali eshte i kompletuar me tere inventarin.
Shum i pershtatshem per kafeteri, internet kafe , lokal ushqimor , barnatore etj. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim