Jepet me Qira objekti afarist prej 1200 m2

Shitet nga: Formani 20 Krr 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera

Leshoj objektin me qira i cili eshte shume i pershtatshem per veprimtari afariste, spital, shkolle etj.

Gjendet ne magjistaralen Prishtine - Gjilan pikerisht perball lagjes 38 ne anen e majte te rruges..

Hapesira afariste eshte e gatshme per perdorim dhe ka 1200 m2 ne te tri katet..

Posedon edhe parkingun per 20 automjete.

Te interesuarit mund te me kontaktojne ne numrat +381638281010. ( viber) ose 044 342 598

Cmimi shume i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim