Jepet me qira lokali te Kafet e Vogla

Shitet nga: Art 03 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kafet e Vogla - Qafe
Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qira per kohezgjatje minimale prej 3 vitesh me mundesi vazhdimi. Hapesire te brendshme prej 155 m2 dhe terase 170 m2. Perdorimi per kafiteri apo restaurant. Lokali gjindet te kafet e vogla, ish "Taverna Ner'Re". Per me shume informata na kontaktoni ne 044 403 166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim