Jipet me qira objekti në Fushë Kosovë (1900m2)

Shitet nga: Objekti me qira 16 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jipet me qira objekti në Fushë Kosovë, i cili ka 1900m2 dhe gjindet afër Pazarit në Fushë Kosovë, ndërsa në këtë objekt më parë ka qenë e vendosur VIVA FRESH.

Objekti është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.

Për më shumë informata na kontakto në 045683195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim