LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT

Shitet nga: DINI 04 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT NË RRUGEN FEHMI AGANI , LOKALI MUND TË PËRDORET PËR AFARIZEM-AVOKATUR, ËSHTË PLOTESISHT E RREGULLUAR DHE GJITHASHTU KA EDHE NJE BANJO , DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË. PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim