Lëshohet me Qera Lokali ne Qender te Prishtines..

Shitet nga: Lokal 17 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Sylejman Vokshi ( QENDER )
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet me Qera Lokali ne Qender te Prishtines ( Restaurant etj)

Lëshohet me Qera Lokali ne Qender te Prishtines , i pershtatshem per Restaurant.Lokali gjendet ne Rrugen Sylejman Vokshi ,mbrapa fakultetit Ekonomik.Lokali eshte i pajisur me interier shume modern,Kuzhine, VIP ROOM , siperfaqe 100+100m2 , gjelbrim si dhe terase te mjaftueshme i gatshem per fillim te punes..

Te interesuarit mund ta shohin lokalin cdo dite..Per me shume na kontaktoni ne nr / +37744826289
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim