LESHOHET ME QERA RESTAURANT TRADITA NE QENDER TE..

Shitet nga: Lirim 08 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet me qera restaurant "Tradita" ne Prishtine. Restauranti gjendet ne rrugen Rexhep Luci mrapa kinemase ABC. Restauranti eshte plotesisht i kompletuar me nje interier shume unik, ka hapesire prej dy katesh si dhe tarasen verore 220 m2.Mund te na gjeni ne facebook ne linkun :

https://www.facebook.com/restaurant.tradita?ref=hl

Qmimi sipas marreveshjes.
Kontakti 044 177 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim