LINA Lokalet 75 m2 dhe 29 m2 afër Teatritë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 09 Maj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shiten; Lokalet
Kuadraturë; I-75m2
II-29m2
Kati; Përdhesë
Adressa; Mbrapa Teatritë në Prishtinë
Dokumentacioni: Në Rregull dhe Pronar Shqipëtar
Lokalet janë të përshtatshëm për shumë veprimtari biznesi dhe kan pozicion shumë të mirë.


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim