LOKAL 9 M2 NË QENDREN TREGTARE INXHINJERING PRIS..

Shitet nga: Nexhmije Limani 01 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali prej afer 9 m2.
Lokali gjendet ne kompleksin qendra tregtare Inxhinjering afër gjygjit të qarkut në Prishtinë.
Qmimi i blerjes në vitin 2001 ishte 14.500 euro.
Shitet per oferten më të lartë pa marr parasysh qmimit të blerjes andaj mos ngurroni me oferten tuaj.
Pronare e lokalit jam vet, kam paguar taksat komunale rregullisht, oren e rrymes e ka të veqant dhe përkthimi bëhet menjiherë.
Mundësi ndrrimi me banesë të vogël në Sarand dhe kompenzim në të holla ose tokë pranë ndonnjë liqeni në
Kosovë.

Të interesuarit le të lajmrohen në posten elektronike

nadjalimani@hotmail.com

Me nderime
N. Limani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim