LOKAL NE PRISHTINE

Shitet nga: N.N 08 Tet 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA mbi ish Sllovenija sport.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim