LOKALET NE LAGJEN ARBERIA, NDERTIM I RI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RUBIN INVEST SH.P.K 21 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera

SHITEN LOKALET 200 M2 deri ne 1000 M2. në Lagjen ARBERIA (ish Dragodan) perball Abasades së Amerikes dhe Austris.


LOKALET janë ndërtim i ri dhe të gjitha LOKALET janë tashmë të leshuara me QIRA.


Për ma shum informata lajmrohuni në Nr. Kontaktues:

Tel: +377 44 431 000 (+VIBER)
Email: nehat@rubin-invest.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim