LOKALI 188M2 SHITET OSE LESHOHET ME QIRA

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Sipërfaqe: 188 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA LOKALI 188M2, RRUGA BAJRAM KELMENDI, AFER QENDRES SE BASHKESISE ISLAME NE PRISHTINE.

ÇMIMI I SHITJES: 1,600€/M2
ÇMIMI I QIRASE: 900e/muaj

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim