LOKALI AFARIST 74M2 NE SHITJE NE EMSHIR AFER STA..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
SHITET LOKALI AFARIST 74M2, NE EMSHIR AFER STACIONIT TE AUTOBUSEVE NE PRISHTINE, I PARAPARE PER QENDER PER FITNES, NE KOMPLEKSIN BANESOR EKSKLUZIV TE PERBERE NGA 230 BANESA.
KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA EKSKLUZIVE, LOKALE AFARISTE, DHE KA:
SIGURIMIN FIZIK, SIGURIM ELEKTRONIK ME KAMERA, TRE GJENERATORE TE MEDHENJE NE RAST MUNGESE TE RRYMES, 24 ORE UJE ETJ.

ÇMIMI: 1,450 €/M2


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim