LOKALIN AFARIST PRISHTINE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Edon Gashi 06 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Nene tereza
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shes Lokalin Afarist 500m2, Pergjate rruges Prishtine-Fushe Kosove, ne Kilomentrin e peste. Perballe "mob-unit" apo afer Shkolles fillore dhe te Mesmes "Mihajl Grameno"/ Lokali gjendet ne rruges kryesore, perdhes, eshte i gatshem me mundesi ndarjeje ne 5 lokale. Lokali ka qasje ne rruges kryesore dhe anesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim