Leshohet lokali 70m2 me qira ne qender te Prisht..

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 23 Mar 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali 70m2 me qira ne qender te Prishtines. Lokali ka 70m2 dhe 30m2 podrum, lokali eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtarije, ndersa eshte i gatshem per pune si kafiteri. Çmimi i qirase eshte 900euro. Na kontaktoni ne nr: 044 518550 dhe 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim