Leshohet lokali me qera prapa Teatrit Kombetar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 14 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali ka 2 nivele,nje ne katin e pare dhe nje ne te dytin.Ka siperfaqe prej 105 m2.Lokali eshte i pershtatshem per zyre,sallon ondulimi,ordinance etj.Qmimi 300 euro

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim