Leshohet lokali me qira 300 m2 ne lagjen e Spita..

Shitet nga: Visari 09 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qira 300 m2 ne lagjen e Spitalit (Mati 1), rr. Muharrem Fejza.
Lokali eshte dy kate dhe podrumi.
Kati pare ka 110m2.
Kati i dyte 110m2.
Podrumi 80m2. Gjithsejt 300m2.
Parkim rreth 100m2 dhe pllac mbrapa lokalit rreth 200m2.
Pronari eshte i gatshem te boj edhe investime varesisht nga kerkesa.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 044 825 724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim