Leshohet me qira LOKALI

Shitet nga: Iliri 02 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokalin leshohet me qira.

Adresa: Te Fakulteti Teknik-Lagje e Universitetit-Prishtine.

Siperfaqja: 30m2. Lokali ka edhe toaletin.

Per informata kontakto ne telefon: 044-303-087 dhe 049-553-176.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim