Leshohet objekti rreth 300m2 me qira ne Lagjen e..

Shitet nga: Visari 23 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet objekti rreth 300m2 me qira ne Lagjen e Spitalit (Mati 1).
Objekti eshte dy kate dhe podrumi.
Kati i pare ka 110m2,
Kati perdhese ka 110m2 dhe
Podrumi ka 80m2.
Objekti ka parkim te mjaftushem perpara dhe pllac rreth 2 ari mbrapa.
Objekti eshte i pershtatshem per gjdo lloje veprimtarie si: qerdhe, market, furre e bukes, per shitje te materialit te imet ndertimor, per prodhimtari, zyre, depo etj...
Jemi te gatshem edhe per investime varsisht prej qiramarrsit se qfar kerkon.
Çmimi i qirase eshte 500euro. Na kontaktoni ne nr: 044825724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim