Leshoj Lokalin me Qira

Shitet nga: Bekim 04 Sht 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   30 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjendet ne Dragodanme nje siperfaqe prej 400 m2 nje rrug mbi Pandora dhe po te njejten rrug me Ambasaden Ruse.
Qmimi eshte 12.000 Euro per nji vit

Te interesuarit mund te me shkruajn ne email apo edhe ne mobil viber +4917632230049.


Pres Interesent serioz

Me rrespekt Bekimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim