Leshoj gjysmen e lokalit me qira te lokalet e ll..

Shitet nga: Ajet 03 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokalin me qira rreth 20 m2. Lokali gjindet tek lokalet e llesnes perball fakultetit filologjik. Per informata me te hollsishme dhe qdo pa qartesi kontakontoni ne 044 174 355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim