Leshoj lokalin me qira ne qender perballë Hotel..

Shitet nga: S. Hoti 12 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokalin me qira prej 64 m2 i cili gjindet ne qender te Prishtines perballe Hotel Grandit ngjitur me ish objektin e Bankkosit(NLB Bank)perballe Rektoratit, eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.Lokali deri tash ka punuar si kafiteri mund te shfrytezohet edhe per zyre,ordinance..etj.
Lokali ka nje terase te madhe prej 100 m2 qe mund te shfrytezohet,ka 2 hyrje dhe 2 parkinga.

Per ma shume INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR LOKALIN , na KONTAKTONI permes TELEFONIT ne CDO KOHE.!!!

044 /137-256 ose 049/137-256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim