Leshoj lokalin me qira ne qender te Prishtines

Shitet nga: fatmir 17 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
leshohet lokali ne qender te prishtines lokali ipershtatshem per destinime te ndryshme per informata me te hollsishme thitrni ne numrat 044557822 dhe 044557823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim