Lokal afarist ne rrugen kryesore, restoran dhe b..

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
PRONA

Kati perdhese:
Objekt afarist ne perdhese ne rrugen kryesore vizavi me shkollen fillore :"Ismail Qemali" ne Breg te Diellit me sipefaqe 300m2 me bodrum 200m2.

Kati i pare
Objekt afarist - restoran 150m2 me terase 150m2 ne katin e pare

Gjithsej 800m2 siperfaqe (650m2 +150m2 terase)

Trualli gjithsejt 6 ari.

Cmimi 1.100.000,00 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim