Lokal me qera ne " Koder Trimav"

Shitet nga: gent 06 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali leshohet me qira ka afer 200 metra katror eshte i pershtatshem per zyra per ordinanc per kopsht femijesh per banim etj gjendet perball stacionit policor ne koder trimav lokali ka parahyrjen ka 2 dhoma te mdhaja 1 ma t vogel 1 zyre banjon dhe kuzhinen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim