Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Qamo 22 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali 137 m2 me qera ne rrugen kryesore afer Hotel "Adria" ne lagjen Arberia.
Lokali ka nxemje qendrore , dhe eshtë i gatshem për punë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim