Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: trim 25 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ë Qytezën Pejton,prapa Hotel Prishtina
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lëshoj urgjentisht me qira lokalin (me tri zyra :dy nenkulëm dhe një në katin e parë) 70 m2 në Qytezën Pejton,prapa Hotel Prishtina.Zyret janë pajisur me wireless,aricondition dhe kan nje çmim te arsyeshëm. Tel. 044/049-143-993 ose 049-693-481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim