Lokal me qera

Shitet nga: Lumni 09 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lëshoj lokalin me qera. Lokali ka 240 m2 lokal dhe 30 m2 terrasë i përshtatshëm për qdo veprimtari. Lokali gjendet perbnallë kolegjit fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim