Lokal me qira , 28m2 ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Esenca Agjencion 15 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Japet lokali me qira 28m2, është në gjëndje të mirë dhe ka në dispozicion edhe banjo . Lokali gjëndet në rrugën e UÇK-së afër komunës së vjetër të Prishtinës.
I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.

Qmimi 200 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim