Lokal ne perball Bill Clintonit kati 2

Shitet nga: Remzush 07 Gsh 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali posedon 32m2 dhe esht dy katshe.
I pershtatshum per qfardo lloj veprimtarie kafiteri, frizeraj, market, zyre etj etj.
Aktualisht esht frizeraj siq shihet ne foto.


Numra kontaktus:

Remzush viber +46733641189
Ilaz 049183373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim