Lokal prej 41m2 ne Prishtine

Shitet nga: Lulzim 15 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shes Lokalin 41m2, në lagjen Tophane me dokumentacion në rregull si dhe me leje ndërtimi.. Lokali është në përdhesë me dalje në rrugë. Çmimi 1000 euro për m2.

Kontakti 044180027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim