Lokali 20 Mtk ne qender te Prishtines

Shitet nga: Aziz 05 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali ne qender te Prishtines,perkatesishte te Xhamia e Llapit ne qendren tregtare Ingeeniering,
lokali posedon WC ,dhe ka siperfaqe prej 20 Mtk
Per me shume informata lajmerohuni ne tel.044-982-139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim