Lokali ne Bregun e Diellit

Shitet nga: And 26 Gsh 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet lokali
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali ne Zonen perendimore ne Bregun e Diellit.Lokali ka 40 m2 ,e pershtatshme per depo,zyre etjj......Lokali gjindet afer restaurant Gizzit dhe eshte i siguruar 24/7 nga policia. Per me shume informata ju lutem kontaktoni ne numrin e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim