NNP QLIRIMI

Shitet nga: avdullah 03 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
nnp qlirimi kryejm keto pun suvatim me makin te gjitha llojet e fasadav izolimin e shtepive me stiropol instalimin e rrymes rinovimin e shtepive si dhe banesav gjithashtu gledin dhe ngjyrosjen etj, te gjith te interesuarit le te kontaktojn ne keta numra te telefonit 045 524 326 044 414 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim