Ndertojm Objekte Banimi dhe Shtepi Private

Shitet nga: Theranda Holding 25 Krr 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Ndertojm Objekte Banimi dhe Shtepi Prvate ne mbar Kosoven.

Ju ofrojm Oferta Speciale dhe te Garantuara me Kontratë dhe pergjegjësi te sigurt me 100% si ne cilesin e Punes po ashu te Materialit qe ne ju ofrojmë.

Pranojm edhe me Kompenzim te gjdo forme,Banesa,Lokale,Vetura,Troje etj...

Sqarim: Ne gjdo Marrveshje ne në bazë Juridike dhe Ligjore me Kontratë kerkojmë Garancion (Paradhenie) deri ne 25 % te qmimit ne total.

Ju mirpresim ne gjdo kohe.

Me Respekt nga

NI-Theranda Holding
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim