OFERT NGA GLOBBUS - ÇMIME SEZONALE

Shitet nga: GLOBBUS 23 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA - MADE IN GERMANY

BLEJE DEREN ORIGJINALE - KURSE PARAT !
10 - VITE GARANCION - PRODUKT GJERMAN!

GLOBBUS - prej Vitit 2000 , perfaqesues i autorizuar per shitjen - montimin dhe servisimin e dyerve per garazha te prodhuesit Gjerman NORMSTAHL .

DYERT ORIGJINALE MUND T'I GJENI VETEM TEK NE !

KUJDES !!? KUJDES NGA DYER - IMITIME - FALSE !!?

KUJDES,SEPSE TE TJERET N'A KOPJOJN....!!VIZITONI SALLONET TONA TE SHITJES NE:

- PRISHTINE ,Kodra e trimave Tel. 044-888 475 , 044- 113 718

Shiqo video : http://vimeo.com/75084724

- GJILAN , Tel. 044- 147 284 , 049-147 284

- PRIZREN , Tel. 044- 255 079 ,0290-227 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim