Objekt dhe lokale ne qender te QYTETIT

Shitet nga: objekt afarist 24 Krr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet Objekti dhe Lokalet ne qender te Ulqinit ,Objekti dhe lokalet gjinden ne rrugen keryesore krahu i djathet shum afer Komunes,S.Autobusave,Postes,SH.SHendetit,Bankave etj.
Eshte shum vend atraktiv per gjo lami biznesi si dhe Objekti dhe lokalet i posedojne gjitha lejet ,pronari eshte Kosovar, vendi eshte shum ideal nuk diskutohet.
Lokalet kan rreth 350m2 si dhe kati i siperm ka 350m2 gjithsej d.m.th 700m2 plus ka parking te mjaftushem para dhe ka hapsir edhe mrapa .
Presim bleres serioz , per nje pjes pranojm edhe ndonje kompenzim.
Kontakt 0038268733110 0038268413737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim