Objekte Afariste

Shitet nga: - 24 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet Objekti me :
2 Pishina-Deti artificial 2000m2,
Restaurant,
Zhveshtore,
Banjo,
Disko,
Dhoma per Sigurimin si dhe Shtepia me terasse.
Hapesira 2 hektar,
ne Millosheve 8km nga Prishtina.

Cmimi sipas Marreveshjes.
Nr. Kontaktues : 049 651 619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim