Objekti Stil Amerikan - N.SH “ AKS AGENCY ”

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH. " AKS AGENCY " 24 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet dhe Lëshohet me qera Shtepia shumë luksoze në Çakllavicë.

Objekti ndodhet në afërsi të lagjes “NIC” me një pamje shumë atraktive.
Objekti ka etazhitet B+P+1, me sipërfaqe të tërsishme mbi 1900 m2.

Çdo kat ka nga 3 sallone të mëdha që mund të përdoren për salla konference, dhe nga katër dhoma me dimenzione të mëdha.
Secili kat posedon hapsira për kuzhinë, kthina për garderob dhe nga 4 banjo.

Objekti gjithashtu posedon 2 garazhe me hyrje digjitale.
Mbrapa objektit gjindet Pishina me sipërfaqe afër 150 m2.

Sipërfaqja e oborrit është 27 ari ose 2700 m2, I rrethekuar me një rrethojë transparente, të kombinuar me gur të punuar me dorë dhe gilindera metalik.
Në hyrje të oborrit është e punuar porta me beton arme dhe gur transparent, me një mbulesë kulmi dekorative, me derë hyrëse digjitale të oborrit .
Kopshti është I rregulluar bukur dhe është akoma në fazën e perpunimit të gjelbrimit, ndërsa nivelet janë të përfunduar.

Objekti është I përshtatshem për Ambasada, jashtzakonisht I përshtatshëm për Hotel, për Trajnime të notit, për Shkollë Private-Kolegje dhe shumë veprimtari tjera pasiqë punët finale do të përfundojnë varësisht nga destinacioni dhe nevojat e qeramarrësit.

Çmimi I qerasë : 10.000 Euro/Muaj.
Çmimi shitës : 1.600.000 Euro.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. “ AKS AGENCY “
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim