Objekti në Magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Objekti gjindet ne rrugen magjistrale Prishtin / Ferizaj
Objekti posedon 2 salla njera me 160 m2 dhe tjetra me 450 m2 po sedon podrumin me 850 m2 dhe katin e 2dhe te tret ka dhoma te cilat jan dhoma moteli parkingu eshte 40ari nga te dyja anet çmimi sipas marrveshjes
Objekti Posedon 3000m2
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim