POMPE BENZINE, 8 DHOMA MOTELI ME GARAZHA, LOKALE

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
POMPE BENZINE, 8 DHOMA MOTELI ME GARAZHA, LOKALE, SHITJE-QIRA
LOKACIONI: VRANIDOLL.
SIPERFAQJA: 24ARI
ÇMIMI: 900.000€
QIRAJA:5000€ KOMPLET
VEREJTJE: PER QIRADHENIEN IPEN EDHE NDARAS (POMPA 3000, MOTELI 2000)
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim