PREGADITJEN E DOKUMENTACIONIT PER LEGALIZIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VEDESK PROJECT 11 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Banesa,shtepia juaj nuk ju përfaqëson? Zyrat tuaja janë jo praktike dhe të pa rehatshme? Ambjenti juaj është jo funksional dhe nuk përmbush kërkesat tuaja?
Doni të bëni dicka por nuk dini cfarë të bëni, si ta bëni dhe kur ta bëni?
Zgjidhja është shumë e thjeshtë!

Arkitekt "V.Kastrati" ofron për ju:

Konsult në objekt FALAS

Konsult + Projekt Arkitektonik + Interior Design
Projekte dhe plane
Me kontaktoni ne adresen vedeskproject@gmail.com ose ne numrin +386 49 776 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim