QLIRIMI-n

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: QLIRIMI-n 23 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Qlirimi -n kryejm keto pun suvatim te brendeshem dhe te jashtem te gjitha llojet e fasadav ngjyrave si dhe gledin izolim me stiropoll rinovimin e shtepive dhe banesav punojm edhe me kompenzime per informata te tjera na kontaktoni ne ket numer tel 045 524 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim